www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 533 napja lejárt

Megbízónk egy jól ismert gazdasági tanácsadó vállalat, amely mind a verseny-, mind az állami szférában komoly projektekben vesz részt. Jelenleg bővülő csapatukba keressük kontroller munkatársukat.

Feladatok:

-         projektek pénzügyi alakulásának nyomonkövetése

-         döntések előkészítése, eltéréselemzés

-         rendszeres és ad hoc riportok készítése a vezetőség részére

-         cash-flow tervezés készítése, figyelemmel kisérése

-         részvétel a budget készítésében

-         együttműködés a társosztályokkal (számvitel, sales, tanácsadás, stb.)

Elvárás:

-         közgazdász vagy számviteli felsőfokú végzettség (diploma)

-         min. 3-4 éves kontrolling tapasztalat

-         kommunikáció képes angol nyelvtudás

-         rugalmas, kellően magabiztos, a vezetőséget szakmailag támogatni képes személyiség

Jövedelem:

-         versenyképes fizetés + cafeteria + bonusz

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület

Amennyiben pozíción felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Mihalek Vezetői Tanácsadó Kft.

Részleg

kontrolling

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő