www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 666 napja lejárt

Az 1999-ben Bécsben alapított Qualysoft csoport egy független informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozás, amely sikeresen támogatja nemzetközi ügyfeleit, hogy innovatív informatikai megoldásai révén versenyképesebbé és gazdaságilag hatékonyabbá váljanak. Holdingtársaságunknak ausztriai központjai mellett leányvállalatai vannak Magyarországon, Németországban, Romániában, Szerbiában, Szlovákiában, Svájcban és Ukrajnában is, és továbbiak létrehozását is tervezzük. Vállalatunk főként az IT tanácsadás, Emberi erőforrás menedzsment, Szoftverfejlesztés és Alkalmazás menedzsment területein tevékenykedik.

Jelenleg folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk Kontroller kollegát, az alábbi feladatok elvégzésére.

Feladatok:

  • üzletágak havi eredmény-kimutatásának elkészítése (profit és költségközpontok)
  • közreműködés az éves üzleti terv és költségvetés összeállításában
  • projektek terv - tény elemzése
  • projektek aktuális pénzügyi és teljesítési helyzetének nyomon követése
  • értékesítési kontrolling feladatok ellátása
  • külföldi társcégek pénzügyi információinak összefoglalása a pénzügyi- és vállalatvezetés számára
  • havi és éves eredmények elemzése a terv/tény adatok alapján
  • havi pénzügyi és menedzsment riportok, jelentések készítése
  • döntéstámogató riportok készítése a vezetőség felé
  • profitabilitási kimutatások készítése
  • kapcsolattartás a cégcsoporton belüli pénzügyi, üzleti és számviteli szervezetekkel
  • pénzügyi igazgató támogatása egyéb projektekben
  • ad-hoc riporting
  • konszolidációs feladatok ellátása

Követelmények:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • minimum 1-2 év kontrolleri tapasztalat
  • aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • nagyon erős Excel ismeret
  • kiváló elemzőkészség
  • koncepcionális munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés és döntés-előkészítés
  • nyitott, rugalmas személyiség
  • csapatszellem

Előnyök:

  • német nyelvismeret
  • MS DAX tapasztalat

Amit kínálunk:

  • fiatalos csapat
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • kíváló munkahelyi körülmények
  • versenyképes jövedelem

Ha felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol