www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 737 napja lejárt

Multinacionális, gyártó cég részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Kontrollert

Feladatok:

  • Termelési- és anyagköltség kalkuláció
  • Új projektek költségkalkulációja
  • Termékszintű nyereség, és költséglemzés
  • Költséghelyi költségek tervezése, terv-tény elemzések
  • Részvétel a Budget, forecast tervezési folyamatban
  • Megtakarítási riportok készítése, ellenőrzése
  • SOX által előírt tesztek készítése, SOX auditokban részvétel
  • Könyvvizsgálói auditok támogatása
  • Adatbázis létrehozása- és nyomonkövetése az üzleti kifizetések céljából
  • Év végi leltár előkészítése
  • Ad-hoc elemzések

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági végzettség (pénzügyi-, számviteli-, kontrolling szakirány),
  • legalább 3 éves termelőüzemi kontrolleri tapasztalat,
  • társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • integrált rendszer ismeret
  • erős MS Office ismeret
  • rugalmasság, terhelhetőség, önállóság, proaktív munkavégzés
  • Budget készítési tapasztalat
  • Projekt kalkulációs ismeretek
  • asszertív kommunikáció
  • hosszú távú üzleti gondolkodás

Amit ajánlunk:

  • Kihívást jelentő munka
  • Fejlődési lehetőség, szakmai tanfolyamok
  • Nemzetközi környezet
  • Versenyképes jövedelem

Helyek Tatabánya
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol