www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 785 napja lejárt

GABLINI VAGYONKEZELŐ ZRT.
munkatársat keres

Kontroller
munkakörbe

Alapvető feladatok:

  • Részvétel az éves üzleti terv összeállításában
  • Eredmény- és költségelemzések készítése
  • A cég pénzügyi folyamatainak rendszeres elemzése
  • Terv-, tény- és várható adatok elemzése, összehasonlítása
  • Folyamatos együttműködés, egyeztetés a könyveléssel
  • Jelentések összeállítása

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent)
  • Teljes körű könyvelői gyakorlat (magyar számviteli szabályok szerinti)
  • Minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat a controlling, pénzügy, számviteli területeken
  • Kiváló számítógép kezelői ismeret (Excel program magas szintű ismerete, használata)
  • Magabiztosság, önálló, precíz munkavégzés, kiváló kommunikációs készség, kreativitás, rugalmasság, megbízhatóság, hatékonyságra való törekvés, kifejezett elemző készség, csapatban való együttműködés
  • Saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:
Budapest XV. Városkapu u. 1. (M3 autópálya kivezető szakasza, csak saját gépjárművel megközelíthető)

Kérjük pályázati anyagát fényképes szakmai önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre eljuttatni szíveskedjen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő