www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 402 napja lejárt

Feladatok:

  • Havi és negyedéves zárás támogatása
  • Havi költség elemzések elkészítése
  • Gyártási költségek elemzése
  • Havi és negyedéves riportok készítése.
  • Költségvetések és előrejelzések készítése.
  • Pénzügyi adatok elemzése.
  • Felettesei eseti kéréseinek végrehajtása.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Angol nyelv középfokú ismerete írásban és szóban
  • MS Office - Excel felhasználói szintű ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség
  • Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat)
  • Egyéb juttatások (pl. melegétkezési hozzájárulás

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő