www.cvonline.hu

Kontroller

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 938565

Ágazatában piacvezetők közé tartozó, magyar tulajdonú, több mint 20 éve működő, folyamatosan fejlődő szolgáltató cégcsoport, zuglói központjába keres új munkatársukat az alábbi pozícióba:

Kontroller

Feladatok:
  • a meglévő kontrolling rendszer hatékony működtetése;
  • kontrolling kimutatások készítése, elemzése;
  • részvétel az éves üzleti terv és havi várhatók elkészítésében;
  • terv-tény eltérések elemzése;
  • a vállalat belső folyamatainak gazdasági szempontok szerinti áttekintése, ellenőrzése;
  • szoros együttműködés az üzleti területtel;
  • a vállalatirányítási rendszer működtetéséhez való hozzájárulás.
Elvárások:
  • felsőfokú gazdasági végzettség;
  • ideálsan 3-4 éves kontrolling területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • magas szintű Excel ismeretek;
  • önálló, precíz munkavégzés;
  • logikus, analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet;
  • jó kommunikációs és konfliktuskezelői képesség;
  • proaktivitás;
  • megoldás-orientál attitűd.
  • Tehetséges pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Előny:
  • IFS, CRM felhasználói szintű ismeretek.
Amit kínálunk:
  • határozatlan idejű munkaviszony;
  • színvonalas munkakörnyezet;
  • jó munkahelyi légkör;
  • önálló, változatos feladatok.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, XIV. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A tárgy mezőben kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezését!