www.cvonline.hu

Kontroller

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 936206
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy nemzetközi partnercégünk számára keresünk könyvelő munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Éves és havi tervek, és előrejelzések összeállítása
  • Terv/tény elemzések készítése
  • Havi és éves zárásokban való aktív részvétel
  • Gyártási költségek alakulásának nyomon követése
  • Termékkalkulációk elvégzése
  • Rendszeres jelentések, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office (főleg Excel) erős felhasználó szintű ismerete
  • SAP ismeret és gyakorlat
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Audit munkatapasztalat szükséges
  • Magas fokú elemzői és döntéshozói képesség

Előnyt jelent:

  • spanyol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem

Jelentkezését fényképes önéletrajz feltöltésével (pdf vagy doc formátumban), bruttó bérigény megjelölésével a regisztrációt követően, Link megjelenítése weboldalon teheti meg.