www.cvonline.hu

Kontroller

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.05.24.
Hirdetés azonosító: 932070
lejárt

Kontroller munkatársat keresünk Jász-Nagykun-Szolnok megyei partnercégünkhöz.

Feladatok:

  • a projektek alakulásának nyomon követése, könyvelés támogatása
  • havi, negyedéves kontrolling jelentés elkészítése
  • kontrolling rendszer fejlesztése

Elvárások:

  • legalább középfokú gazdasági végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • angol vagy német középfokú nyelvtudás
  • SAP ismerete előny

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • előrelépési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el jelentkezését a E-mail cím megjelenítése email címre a pozíció pontos megnevezésével: Kontroller

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu