www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 819 napja lejárt

Magyarország piacvezető építőanyag gyártó cége

Kontroller

munkakörbe munkatársat keres

győri központi irodájába

Feladatok:

  • a cégcsoport járműparkjával kapcsolatos adatok begyűjtése, ellenőrzése és kiértékelése
  • ad-hoc riportok előállítása a társosztályok és a management számára
  • egyéb kontrolling feladatok ellátása

Elvárások:

  • legalább középfokú pénzügyi/ számviteli végzettség
  • német nyelvtudás
  • rugalmas, önálló, precíz munkavégzés
  • MS Office programok (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • stabil nemzetközi háttér, rendezett munkakörülmények
  • jó csapat tagja lehet
  • hosszú távú munkalehetőség, fejlődési lehetőség
  • versenyképes juttatás

Amennyiben a fenti feladatkörben szívesen csatlakozna egy nagy múltú, stabil konszern csapatához, akkor kérjük, küldje el önéletrajzát bérigény megjelölésével együtt az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német