www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 884 napja lejárt
A világ legnagyobb gépjármű utasvédelmi berendezéseket gyártó, stockholmi székhelyű cégcsoportja az Autoliv. Az Autoliv Kft. a vállalatcsoport legnagyobb európai, biztonsági öveket gyártó részlege, mely Sopronkövesden jelenleg 1800 főt foglalkoztat, és újabb álláslehetőséget kínál a következő munkakörbe:

Kontroller

Controller

Feladatok:

  • Aktív részvétel a kontrolling rendszer működtetésében, fejlesztésében
  • Az érintett területek eredményeinek értelmezése, bemutatása a vezetés számára
  • Az érintett területek pénzügyi költségvetésének elkészítése, igény szerinti aktualizálása
  • Gazdaságossági kalkulációk készítése
  • Tervezés, terv-tény összehasonlítás, elemzés-ellenőrzés
  • Havi pénzügyi zárások, jelentések készítése
  • Rendszeres és eseti riportok készítése
  • Döntéstámogatás, vezetői információszolgáltatás
  • Adatszolgáltatás belső és külső használatra
  • A jelentési rendszer folyamatos fejlesztése, utánkövetése
  • Együttműködés a társosztályokkal

Amit várunk:

  • Felsőfokú pénzügyi-számviteli végzettség
  • Kontrolling területen szerzett min. 3 éves releváns tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Magas szintű MS Office, kitűnő Excel ismeret
  • Elemző készség
  • Pontosság, precizitás, lelkiismeretesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos légkör
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet

Magyar és angol nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör megjelölésével kérjük az alábbi e-mail címre küldeni.

Az itt meghirdetett pozícióinkról további információkat a honlapunkon talál.

Kapcsolat: Autoliv Kft. HR Osztály

·        Aktív részvétel a kontrolling rendszer működtetésében, fejlesztésében

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol