www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 749 napja lejárt

Kontroller

R01ko

Dunaújvárosi autóipari beszállító partnerünk számára keresünk Kontrollert.

Feladatok:

  • Cash Flow tervezés, felügyelet
  • Cash menedzsment
  • Kapcsolattartás bankokkal
  • Pénzügyi folyamatok felügyelete
  • Pénzpiaci folyamatok figyelemmel kísérése
  • Információszolgáltatás a vezetés részére; riportok és költségelemzések készítése

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú (egyetemi vagy főiskolai) gazdasági végzettség
  • Erős, aktív angol nyelvtudás
  • Minimum 3-5 év szakmai tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Dunaújváros

  • céges buszok indulnak Budapestről és Székesfehérvárról
  • albérleti vagy bejárási támogatást nyújt a vállalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely
  • Előre lépési lehetőség
  • Juttatási csomag
    • cafeteria rendszer
    • teljesítményhez kapcsolódó bónusz juttatás
    • albérlet támogatás, szállás lehetőség
    • munkába járási támogatás
    • napi egyszeri meleg étkezés
    • telefon flotta

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol