www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 595 napja lejárt

Multinacionális műanyagipari gyártó partnercégünk számára keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Kontroller

Feladatok:

  • Főkönyvi könyvelés kontrolling szempontból történő ellenőrzése, elemzése;
  • Havi kontrolling riportok készítése;
  • Készlet kontrolling (készletmozgások és értékelések ellenőrzése, elemzése, adatok gyűjtése és előkészítése a negyedéves önköltség kalkulációnak stb.);
  • Különböző osztályok költéseinek éves tervvel történő összehasonlítása, eltérések elemzése;
  • Beruházások nyomon követése, kontrolling riportok készítése;
  • Havi előrejelzések előkészítése;
  • Projektek nyomon követése, project budget számviteli budgettel történő összehangolása;
  • Aktív részvétel az éves tervezés folyamatában;
  • Ad-hoc kontrolling riportok készítése, aktív részvétel a kontrolling riportok fejlesztésében;
  • Szoros együttműködés a különböző osztályokkal; részvétel és támogatás audit alatt.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (közgazdász, pénzügy) főiskolai/egyetemi végzettség;
  • Mérlegképes könyvelői végzettség;
  • Erős, magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt);
  • Kontrolling területen szerzett legalább 2-3 éves gyakorlat;
  • SAP rendszer ismeret (pénzügyi, logisztikai modulok);
  • Gyakorlat Microsoft Office programokban (elsősorban Excel);
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat;
  • Kitűnő elemzőkészség, összetett gondolkodásmód;
  • Kiváló stressz-tűrő képesség, terhelhetőség;
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség.

Amit kínálunk:

  • Tanulás- és családbarát munkahely;
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatási rendszer;
  • Bejárás és albérlet támogatás.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye (Győr és Tatabánya vonzáskörzete)

Jelentkezni szakmai önéletrajz elküldésével az alábbi e-mail címen lehet.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100

Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő