www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 925 napja lejárt

Feladatok:

  • A vállalati kontrolling és projekt-kontrolling feladatok, tervezési feladatok, projektek felügyelete, elemzések készítése,
  • Az operatív kivitelező egységekkel való együttműködés,
  • A kivitelező területek támogatása a projektek lebonyolításában, tervezési feladatokban,
  • Havi zárásban való aktív közreműködés, szoros együttműködés a pénzügyi, könyvelési osztállyal,
  • Az ügyvezetés támogatása kontrolling területén.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Többéves kontrolling területén szerzett gyakorlat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP előny).

Előny:

  • Gyakorlat projekt-kivitelezés, projekt-kontrolling területén,
  • Aktív angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Kiemelt jövedelem,
  • Stabil vállalati háttér,
  • Változatos, mozgalmas, összetett munka
  • Kellemes, családias munkahelyi légkör
  • Széleskörű ismeretszerzés,
  • Korrekt stabil megbízható hosszútávra tervezett kapcsolat
  • Biztos háttér
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Fejlődési, előrelépési lehetőség, a jövőben akár beosztott projektkontroller munkatárs vezetése.

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Debrecen
  • Munkakezdés: Akár azonnal (előny lehet az azonnali kezdés)
Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő