www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 862 napja lejárt

GABLINI VAGYONKEZELŐ ZRT.

munkatársat keres

Kontroller

munkakörbe.

Feladatok:

  • Részvétel az éves üzleti terv összeállításában;
  • Eredmény- és költségelemzések készítése;
  • A cég pénzügyi folyamatainak rendszeres elemzése;
  • Terv-, tény- és várható adatok elemzése, összehasonlítása;
  • Folyamatos együttműködés, egyeztetés a könyveléssel;
  • Jelentések összeállítása.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség (Mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent);
  • Minimum 2-3 éves tapasztalat a kontrolling területén, gyakorlat a pénzügyi, számviteli területen;
  • Kiváló MS Office ismeret;
  • Magabiztosság, önálló, precíz munkavégzés, kiváló kommunikációs készség, kreativitás, rugalmasság, megbízhatóság, hatékonyságra való törekvés, kifejezett elemző készség, és csapatban való együttműködés jellemzi;
  • Saját gépjármű.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Kulturált munkakörnyezet;
  • Szakmai fejlődés.

Munkavégzés helye:

Budapest XV. Városkapu u. 1. (M3 autópálya kivezető szakasza, csak saját gépjárművel megközelíthető)

Kérjük pályázati anyagát fényképes szakmai önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre eljuttatni szíveskedjen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő