www.cvonline.hu

Kontroller

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 907055

A magyarországi HR szolgáltatási piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Multinacionális partnercégünk állományába keresünk Kontroller munkatársat.

Kontroller

Feladatok:
  • A havi zárás folyamata során a hozzá tartozó területek operációs-pénzügyi információinak begyűjtése, rendszerezése,
  • Aktív részvétel a kontrolling rendszer működtetésében, fejlesztésében,
  • Az érintett területek eredményeinek értelmezésében, bemutatásában támogatja a Beszerzési és Kontrolling Vezetőt, illetve az üzleti kontrollereket,
  • A pénzügyi tervtől való eltéréseinek kimutatása, az eltérések okainak feltárása,
  • Az érintett területek pénzügyi költségvetésének elkészítése, igény szerinti aktualizálása,
  • Együttműködés az illetékes osztályokkal,
  • A felettese által meghatározott egyedi feladatok végrehajtása,
  • A kontrolling csapat rendszeres és közös feladataiban való részvétel.
Elvárások:
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás,
  • Magas szintű Excel program ismeret,
  • 1-3 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat,
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem,
  • Stabil háttérrel rendelkező cégcsoport,
  • Önálló munkavégzési lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Üllő
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Üllő
  • Munkaidő: H-P, 8:00-16:30
Kapcsolat:
Referenciaszám: DHK-001

Jelentkezés: Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény és referenciaszám megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.