www.cvonline.hu

Kontroller

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 901223
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy nemzetközi partnercégünk számára keresünk könyvelő munkatársakat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Éves és havi tervek, és előrejelzések összeállítása
  • Terv/tény elemzések készítése
  • Havi és éves zárásokban való aktív részvétel
  • Termelési költségek alakulásának nyomon követése
  • Termékkalkulációk elvégzése
  • Elszámoló árképzések
  • Rendszeres jelentések, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Termelő vállalat termelési területén szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office (főleg Excel) erős felhasználó szintű ismerete
  • SAP ismeret és gyakorlat
  • Hyperion felhasználói szintű ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Magas fokú elemzői és döntéshozói képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren felüli juttatások
  • Stabil nagyvállalati háttér
Jelentkezni kizárólag a Link megjelenítése oldalunkon keresztül regisztrációval lehet.