www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 1048 napja lejárt

A Béres Gyógyszergyár

Gazdasági Igazgatósága

 Controller munkatársat

keres.

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú – közgazdász – végzettség
  • 1-2 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek, az excel magas szintű ismerete elengedhetetlen
  • Problémamegoldó gondolkodásmód
  • Kezdeményezőkészség
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás
  • Munkabírás

Feladatok:

  • Részvétel a tervezésben és a rendszeres jelentési folyamatban
  • A könyvelés ellenőrzése
  • A könyvvizsgálat támogatása jelentésekkel
  • Elemzések, kimutatások készítése
  • A controlling osztály támogatása eseti és asszisztensi feladatok esetén

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet
  • Dinamikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

A munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Kezdés: azonnal

A jelentkezés módja: Önéletrajzát és motivációs levelét 2015. január 30-ig az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő