www.cvonline.hu

KONTROLLER

  • A hirdetés 1035 napja lejárt

Európai anyavállalati háttérrel, a hazai lakossági pénzintézeti szektorban 9 éves múlttal rendelkező, stabil piaci szereplő álláspályázatot hirdet az alábbi feladatkörben:

KONTROLLER

A szerepkör legfőbb felelőssége: a pénzintézetekre vonatkozó jogszabályok illetve a vállalat mindenkor hatályos belső szabályzatában foglaltak alapján részt vesz a havi és egyéb rendszeres riportok valamint a felügyeleti szervek felé történő jelentések elkészítésében.

FŐBB FELADATOK

  • a havi zárások valamint a belső riportok elkészítése
  • havi kockázati költség kiszámítása
  • bevétel – ellenőrzés és likviditás-elemzés
  • társterületek támogatása különböző részletes pénzügyi elemzésekkel
  • részvétel a termékfejlesztés folyamatában, ennek segítése a kamatra, a futamidőre illetve a havi törlesztőrészletre vonatkozó kalkulációkkal
  • a könyvelők munkájának segítése
  • a felügyeleti szervek felé benyújtandó rendszeres jelentések elkészítése
  • havi jelentések összeállítása és küldése az anyavállalat pénzügyi osztálya felé
  • eredmény-kimutatás készítése az anyavállalat számára

SZAKMAI ELVÁRÁSOK

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat (pénzintézetnél szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • erős pénzügyi-matematikai háttér
  • kimagasló szintű MS Excel valamint Visual Basic ismeretek
  • a kockázati számításokhoz elengedhetetlen statisztikai módszerek ismerete
  • a makrogazdasági illetve a piaci környezet alapos ismerete
  • a szakterületre vonatkozó jogszabályok részletes ismerete
  • SQL adatbázis programozás ismerete előnyt jelent
  • (tárgyalóképes) francia nyelvtudás
  • Angol nyelvtudás

KULCSKOMPETENCIÁK

  • kiemelkedő szaktudás
  • magas szintű analitikai képesség
  • rendszerfejlesztési szemléletmód
  • komplex gondolkodásmód
  • precizitás és fókuszáltság
  • önállóság
  • igényesség
  • motiváltság

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest

AMIT KÍNÁLUNK

  • bevezetési program
  • versenyképes fizetés illetve kiegészítő juttatások
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • folyamatos képzés-fejlesztés

Érdeklődés esetén, kérem, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát és francia nyelvű motivációs levelét az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Francia, Angol