www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 688 napja lejárt

Multinacionális vállalat keres

Kontroller

munkatársat

Feladatok

  • Havi kontrolling jelentések megírása
  • Rövid és középtávú tervek, illetve havi előrejelzések elkészítésében való részvétel
  • Terv, tény és előrejelzési adatok elemzése
  • Termék kalkulációk, eredményességi számítások elkészítése
  • Vezetői döntések előkészítése
  • Könyvelés támogatása

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes németnyelv-tudás, angol nyelv ismerete előnyt jelent
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Vállalatirányítási rendszerek (SAP)  ismerete előnyt jelent

Személyiség

  • Logikus gondolkodásmód, határozottság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Rugalmasság, terhelhetőség

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Sikeres és gyorsan növekedő vállalat
  • Fiatal csapat, kellemes munkahelyi légkör

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő