www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 869 napja lejárt

VT Mechatronics Kft.

Társaságunk a mikroelektronikai és az orvostechnikai ipar részére gyárt nagy bonyolultságú   berendezéseket, azok részegységeit.

Fiatalos, dinamikus csapatunk bővítése céljából

Kontroller

munkakörre keressük új kollégánkat

Feladatok:

  • Profitcenter riportok kialakítása SAP rendszerben
  • Óradíj kalkulációk készítése
  • Termék költségek tervezése és terv – tény elemzések készítése
  • Vevőkhöz allokálható költségek és bevételek kiszámítása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett 3-5 év tapasztalat
  • Kiváló MS office ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Előny:

  • Német vagy angol nyelvismeret
  • Könyvelésben való jártasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Részmunkaidőben történő munkavégzés (4-6 órában megegyezés szerint)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre. Kérem a tárgyban a megpályázott munkakört szíveskedjen feltűntetni!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő