www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 1077 napja lejárt

A Nestlé Hungária Kft. DIÓSGYŐRI gyárába keres a következő pozícióba kollégát:

 KONTROLLER

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség.
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete.
  • MS Office alkalmazások ismerete.
  • Önálló, precíz munkavégzés.
  • Mobilitás.

Elvégzendő feladatok:

  • Termékköltség elő- és utókalkuláció készítése.
  • Költséghely tervek összeállítása és terv-tény elemzése.
  • Beruházás gazdaságossági számítások.
  • A gyártási költségek folyamatos nyomon követése valamint javító intézkedések kidolgozása.
  • Készletek elemzése.

Előny:

  • Számvitel/kontrolling területen szerzett gyakorlat.
  • SAP ismerete.

Amit nyújtunk:

  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes fizetés + egyéb juttatás

További információkat cégünkről honlapunkon találhat: Link megjelenítése

Angol – magyar nyelvű önéletrajzokat az alábbi címre várjuk. Kapcsolattartó: Orosz Lilla

Tájékoztatjuk, hogy pályázata elküldésével kifejezett hozzájárulását adja ahhoz, hogy álláspályázatában megadott személyes adatait a Nestlé Hungária Kft. aktuális állásajánlatairól való értesítés és kapcsolattartás céljából kezelje. Adatait a pályázást követő 6 hónapig tároljuk. Adatai törlését a nyilvántartásból bármikor, ingyenesen és korlátozás nélkül kérheti a következő címen: Nestlé Hungária Kft. Szerencs/Diósgyőri Gyára, 3900 Szerencs, Rákóczi u. 122. vagy gyárunk központi számán: 47/567-600, illetve e-mail címén.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol