www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 957 napja lejárt

Ipari robotok tervezésével és gyártásával foglalkozó piacvezető megbízónk részére 2-3 év kontrolling tapasztalattal és aktív, felsőfokú német nyelvtudással rendelkező

Kontroller

munkatársat keresünk.

Ügyfelünk egy nemzetközi high-tech cég, akik olyan ipari robotokat gyártanak, melyek egyszerre biztonságosak, könnyen kezelhetőek, ugyanakkor rendkívül hatékonyak is. Több, mint húsz éve rendelkeznek magyarországi székhellyel: jelenleg két telephelyükön ezer főt foglalkoztatnak, és innen irányítják több környező országbeli értékesítést és szervízelést is. Az új kollégát a cég adminisztatív területeinek székhelyére keressük, mely Pest megyében található, a belvárostól 30-40 percre.

Feladatok

  • Árkalkulációk, árajánlatok és árlisták összeállítása, kezelése,
  • változási értesítők kezelése,
  • együttműködés a vevőreferensekkel és konstruktőrökkel,
  • utókalkulációk (gyártási rendelések, projektek) elemzése.

Elvárások

  • Hasonló területen szerezett legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat,
  • tárgyalóképes német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt),
  • felsőfokú, gazdasági szakirányú végzettség,
  • számviteli ismeretek,
  • MS Office ismeretek erős Excel tapasztalatok,
  • önálló, kezdeményező, proaktív személyiség,
  • rendszerszemléletű gondolkodás.

További előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás,
  • SAP ismeret.

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes jövedelem,
  • rugalmas munkaidő-beosztás,
  • szakmai kihívások nemzetközi környezetben,
  • továbbképzések, tréningek,
  • high-tech technológiák.

Munkavégzés helye:

Pest megye (Népligettől közvetlen buszjárattal, kb. 30 perc)

E-mail cím megjelenítése

Helyek Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német