www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 823 napja lejárt

          Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

          keres

          KONTROLLER

          munkatársat

Feladatok:

  • stratégiai és üzleti tervezésben való aktív részvétel
  • elemzések, kimutatások, beszámolók készítése;
  • számviteli-, beszámolási-, és vezetői információs rendszer működtetésével kapcsolatos feladatok folyamatos ellátása és fejlesztésükben való aktív részvétel;
  • belső ellenőrzések, ad-hoc jellegű, rendkívüli vizsgálatok lefolytatása;
  • árkalkulációk készítése;
  • adatszolgáltatások előkészítése.

Elvárások:

  • felsőfokú közgazdasági végzettség, vagy más felsőfokú iskolai végzettség esetén a következő képesítések valamelyikével rendelkezik:
    • okleveles pénzügyi revizori,
    • pénzügyi-számviteli szakellenőri,
    • mérlegképes könyvelői,
    • okleveles belső ellenőri képesítése,
  • MS Office programok (Excel, Word) professzionális szintű felhasználói ismerete;
  • feddhetetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány);
  • kimagasló elemző készség;
  • kreativitás, problémamegoldó gondolkodás;
  • rendszerben való gondolkodás képessége;
  • kiváló elemző és kommunikációs készség;
  • mind csapatmunkára, mind önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség.

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat;
  • programozási és adatbázis kezelési ismeretek;
  • mérlegképes könyvelői képesítés;
  • angol és/vagy francia nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • önálló munkavégzés;
  • kihívással teli munkakör;
  • versenyképes jövedelem.

A jelentkezők magyar nyelvű CV-jét, motivációs levelét fizetési igény, valamint a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Francia, Angol