www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 1229 napja lejárt

Autóiparban tevékenykedő multinacionális partnercégünk várja a jelentkezőket

Kontroller

pozícióba.

A cég kihívásokban gazdag feladatokat, fejlődési lehetőséget, és hosszú távú munkalehetőséget biztosít az új kolléga számára.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Teljes körű tervezések, elemzések és beszámolók készítése
  • Eredménytervezés (eredmény, mérleg, cash flow)
  • Projekt munkák, területek pénzügyi támogatása
  • Termék költség kalkuláció
  • Kalkulációs módszerek folyamatos fejlesztése, új folyamatok implementációja
  • Ad hoc riportok, jelentések készítése

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 3 év releváns kontrolling tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Előny: SAP ismeret
  • Tárgyalóképes angol/német nyelvtudás

Amit a Megbízónk nyújt:

  • Kihívásokban gazdag munkakör
  • Fejlődési lehetőségek
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Heves megye

Helyek Heves
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol