www.cvonline.hu
Kontroller
Trenkwalder Kft
Régió: Jász-Nagykun-Szolnok
Hozzáadva: 2017.10.21.
Jelentkezési határidő: 2014.07.25.
Hirdetés azonosító: 827872
lejárt

Multinacionális partnercégünk számára keresünk munkavállalót az alábbi pozícióba:

Kontroller

Feladatok:

  • Pénzügyi tervezésben való aktív részvétel
  • Az üzleti területek bevételi, költség és beruházási tervének kialakításában való részvétel
  • Beszerzési, készlet kontrolling
  • Hó végi, év végi könyvviteli zárásban való részvétel
  • Bejövő szállítói számlák ellenőrzése
  • Havi/éves/eseti riportok, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség-pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • SAP ismerete előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • Kreatív, kihívásokban gazdag munkakör a világ egyik meghatározó multinacionális vállalatánál
  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség
  • Változatos napi munkavégzés
  • Jelentős alapbéren felüli juttatások

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.