www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 1187 napja lejárt

Jelige:2014_EB_CTRLR

Kontroller

Feladatok:

  • Termékönköltség számítás (új és meglévő termékek esetén is, beszerzési és gyártási alapadatok ellenőrzése)
  • Üzleti kulcsadatok (pl. termelékenység) gyűjtése és ellenőrzése
  • Beruházás gazdaságossági számítások elkészítése
  • Részvétel a havi és negyedéves jelentések elkészítésében valamint az üzleti tervezésben

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Több éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (német előnyt jelent)
  • Analitikus, strukturált gondolkodásmód és elemzőkészség
  • Magabiztosság és meggyőzőképesség
  • Független munkavégzés
  • Jó dokumentálási készség
  • Műszaki ismeret előnyt jelent

Jelentkezésemmel hozzájárulok ahhoz, hogy a Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. az általam a jelentkezés során megadott személyes adataimat (továbbiakban: adatok) a társaság munkaerő toborzási tevékenysége céljából az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. tv. rendelkezéseivel összhangban kezelje. Az adatok a Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. humán erőforrás osztályának, valamint a jelentkező képzettségének és tapasztalatának megfelelő szakmai szervezeti egységnek, illetve a szakmai alvállalkozóknak a munkatársai ismerhetik meg. A Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. az adatokat szakmai alvállalkozóinak továbbíthatja. Az adatokat, amennyiben Ön azok törlését korábban nem kéri, a rendelkezésre bocsátástól számított 5 (öt) év múlva töröljük.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő