www.cvonline.hu

KONTROLLER

  • A hirdetés 915 napja lejárt

Kelet-Magyarország meghatározó élelmiszeripari szereplője húskészítmény előállító üzemeibe keressük és várjuk elkötelezett munkatársak jelentkezését az alábbi pozícióra:

KONTROLLER

Feladatok:

  • Tervezés és előrejelzések készítése
  • Terv/Tény elemzések készítése
  • Termelési elemzések és jelentések készítése, a menedzsment támogatása a döntés előkészítési folyamatokban
  • Felelősség a helyes adatokért (SAP)
  • Aktív részvétel a havi pénzügyi jelentések megfelelő időben történő, pontos elkészülésében és benyújtásában

Feltétel:

  • Legalább 1-2 év releváns kontrolling tapasztalat gyártó vállalatnál
  • SAP ismeret
  • gazdasági felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány
  • utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezési határidő: 2014. június 30.

A fényképes szakmai önéletrajzokat bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő