www.cvonline.hu

kontroller

  • A hirdetés 1048 napja lejárt

Építőipari társaság kontroller munkakörbe budapesti munkavégzéssel keres munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • éves üzleti-, pénzügyi és eredménytervek elkészítése;
  • futó projektek finanszírozásának előkészítése (banki ajánlatok bekérése, kiértékelése);
  • ütemtervek, költségkalkulációk nyomon követése, ellenőrzése, terv-tény összevetés;
  • a lezárt projektek kiértékelése, elemzése;
  • a vállat működéséről szóló havi és éves kimutatások (teljesítményjelentések, havi zárások, pénzügyi jelentések) elkészítése a tulajdonosok és az ügyvezetés részére magyar és német nyelven;
  • bejövő számlák szerződésekkel történő összevetése, ellenőrzése
  • beruházások előzetes megtérülési vizsgálata, döntés előkészítés
  • részvétel a vállat évzárási teendőiben
  • részvétel transzferár-dokumentáció összeállításában

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Magas szintű német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
  • Terhelhetőség, jó stressz tűrő képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Angol nyelv ismerete

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Széles körű caffeteria rendszer
  • Szakmai fejlődés
  • Stabil vállalati háttér

Fényképes önéletrajzzal és fizetési igényével ellátott jelentkezését az alább megadott e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő