www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 1016 napja lejárt

Kontroller munkakör betöltésére

Feladatkör:

-          Klebelsberg Intézményfenntartó Központ részvételével zajló uniós finanszírozású kiemelt projekt kontroller feladatainak ellátása;

-          A menedzsment döntéseihez megfelelő időben és részletezettséggel információ szolgáltatása, választási alternatívák nyújtása a vezetés számára;

-          Projektek pénzügyi kockázatainak, problémáinak feltérképezése, értékelése, kapcsolódó javaslatok, intézkedések előkészítése;

-          Projekt pénzügyi helyzetének folyamatos nyomon követése (kötelezettségvállalások, lehívott, elszámolt költségtételek napi szintű ismerete);

-          Projekt jelentések összegzése, elemzése;

-          Pénzügyi nyilvántartó rendszerekből adatgyűjtések és lekérdezések elvégzése;

-          Terv-tény adatok összevetése, tervtől való eltérések elemzése;

-          Rendszeres adatszolgáltatás, ad hoc információigény esetén rendelkezésre állás;

-          Részvétel a likviditási tervek összeállításában;

-          Pénzügyi státuszt figyelembe véve változás bejelentések, szerződésmódosítások előkészítésében való közreműködés, kapcsolódó javaslatok megfogalmazása, képviselése;

-          Pénzügyi dokumentumok folyamatos áttekintése, pénzügyi és elszámolhatósági feltételeknek való megfelelés biztosítása;

-          A tevékenységhez közvetlenül és közvetetten kapcsolódó hazai és uniós jogszabályok, rendeletek, kézikönyvek, a KLIK belső utasításainak, rendelkezéseinek, eljárásrendjeinek pontos ismerete és megbízható alkalmazása.

Elvárások:

-          felsőfokú közgazdasági végzettség

-          büntetlen előélet, cselekvőképesség,

-          min. 2 év kontrolling tapasztalat,

-          MS Office felhasználói szintű ismerete

-          kitűnő MS Excel ismeretek

-          rendszerszemlélet

-          elemzőkészség

-          kiváló kommunikációs képesség

-          precizitás, pontosság, monotonitástűrő képesség

-          logikus gondolkodás

-          csapatmunkára való készség

Előny:

-          részvétel Európai Unió által finanszírozott projektek megvalósításában,

-          Munkatapasztalat: közigazgatási vagy közreműködő vagy pályázatíró szerveknél,

-          Közbeszerzési, pénzügyi területen szerzett tapasztalat,

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

-          A munkavégzés helyszíne: Budapest

-          2015.09.30-ig határozott idejű munkavállalói jogviszony

-          A pályázat benyújtási határideje: 2014.06.10.

-          A jelentkezéshez küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát, bruttó bérigényét és kísérőlevelét azalábbie-mail címre, a tárgyban kérjük, tűntesse fel: Kontroller