www.cvonline.hu

KONTROLLER

  • A hirdetés 1243 napja lejárt

A WABERER’S INTERNATIONAL ZRT. Közép-Kelet Európa legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási nagyvállalatának Gazdasági Igazgatósága az alábbi pozícióra keres munkatársat:

 KONTROLLER

Feladatok:

  • Fuvarozási üzletág (IRTD) kontrolling feladatainak ellátása;
  • Jövedelmezőség és hatékonyság javítása a fuvarozási üzletág területén;
  • Rendszeres és ad hoc riportok, elemzések készítése;
  • Üzleti, stratégiai tervek elkészítésében való aktív részvétel;
  • Havi céges és vagy cégcsoportos, konszolidált riportok készítésében való aktív részvétel;
  • Pénzügyi előrejelzések készítése;
  • Gazdaságossági számítások, kalkulációk, elemzések összeállítása a vezetők részére.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség;
  • Kontrolling területen szerzett min. 2 éves tapasztalat;
  • Középfokú angol nyelvtudás (pénzügyi, gazdasági angol előny);
  • Kiemelt (Top) Excel tudás.

Előnyt jelent:

  • Fuvarozás, szállítmányozás vagy logisztika területén szerzett tapasztalat előny;
  • Makrózási tudás, Oracle illetve egyéb logisztikai szakmai rendszerek ismerete.

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:

  • Együttműködő, csapatjátékos személyiség;
  • Gyors és logikus gondolkodás;
  • Jó problémafeltáró-és megoldó készség;
  • Stressz- és monotónia tűrés;
  • Önálló, pontos precíz munkavégzés.

Amit kínálunk: Szakmai fejlődési lehetőség, kellemes munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: 1239 Budapest, Nagykőrösi út 351.

Azonnali munkakezdéssel!

Kérjük, pályázatát - (fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajz) „kontroller” jeligével a következő címre juttassa el.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő