www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 1033 napja lejárt

Egy dinamikusan fejlődő, az iparágában regionálisan vezető és európai szinten is elismert innovatív, magyar tulajdonú multinacionális termelő, regionális franchise rendszert üzemeltető foglalkozó nagyvállalat keres kecskeméti munkavégzéssel, magyar és angol nyelvű menedzsment riportok és kontrolling jelentések összeállításában nagy jártasságot szerzett munkatársat, a következő pozícióba:

KONTROLLER

Feladatok:

  • Riporting és eltéréselemzés, tervkészítés: a menedzsment által kért eseti és rendszeres riportok, konszolidációs csomagok és tervek, várhatók elkészítése és koordinálása, az üzletági/leányvállalati kontrollerek és a könyvelés jelentéseinek összesítése és feldolgozása cégcsoport szinten, az összegyűjtött adatok ellenőrzése, értelmezése, elemzése.
  • Az adatok összegyűjtése során kapcsolattartás a többi funkcionális területtel;
  • A menedzsment részére cégcsoport-szintű KPI-jelentések és egyéb eseti és rendszeres elemzések, kimutatások készítése havi negyedéves és éves szinteken;
  • A menedzsment és a leányvállalatokkal való intenzív kapcsolattartás;
  • Zárási és riportolási feladatok ellátása;
  • Fedezeti ügyletek nyomon követés;
  • A társkapcsolati bevételek és költségek tervezése, nyomon követése, egyeztetése;
  • Egyéb ad hoc riportok elkészítése, koordinálása;
  • Esetlegesen javaslattétel a stratégiai és pénzügyi kontrolling rendszer továbbfejlesztésére.

Elvárások:

  • min 3-4 éves, termelővállalatnál menedzsment riportok összeállításában szerzett jelentős kontrolling tapasztalat;
  • angol nyelvű jelentés készítésben szerzett több éves tapasztalat;
  • szakirányú felsőfokú végzettség;
  • MS Office (de főleg Excel és VBA) magas szintű ismerete
  • Adatbázisok használatában szerzett több éves tapasztalat (Oracle előnyt jelent, de nem kizáró tényező);
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • román és/vagy bolgár nyelv tárgyalóképes ismerete előnyt jelent, (de nem kizáró tényező);
  • önállóság, és kiemelkedő problémamegoldó és elemző képesség;
  • kiváló kommunikációs, prezentációs és koordináló képesség;
  • szorgalom, precizitás és képesség a határidők betartására;
  • Az év egyes, rövidebb időszakaiban magas fokú terhelhetőségre való képesség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag;
  • hosszú távú, akár regionális/nemzetközi karrierlehetőség;
  • stabil háttér, kulturált munkakörnyezet;
  • rugalmas munkaidő;
  • kihívó, érdekes és egyedi feladatok, jelentős továbbfejlődési lehetőség;
  • önálló munkavégzés.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Additional Information:
VISION Recruitment Hungary
Phone: +36 1 919 12 50

Helyek Kecskemét
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő