www.cvonline.hu

KONTROLLER

  • A hirdetés 1055 napja lejárt

KONTROLLER

Feladatok:

  • Folyamatok optimalizálása
  • Belső szabályzatok kialakítása folyamatos felülvizsgálata
  • Előbbiek kapcsán fejlesztési javaslatok tétele, majd a megvalósítás levezetése
  • Kereskedői, üzletági elszámolások elkészítése/felülvizsgálata a belső szabályzatoknak megfelelően
  • Időszakos és ad hoc jellegű elemzések, kimutatások készítése
  • Pontos, naprakész információk szolgáltatása a felsővezetés részére
  • Belső ellenőrzési feladatok
  • További hatékonysági mutatók bevezetése, folyamatos figyelemmel kísérése

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Néhány éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Könyvvizsgáló cégnél auditori, vagy kereskedelmi cégnél kontrolleri munkakörben szerzett tapasztalat nagy előnyt jelent.
  • Magas szintű, naprakész számviteli ismeretek
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, ügyviteli rendszerek)
  • Kiváló elemző és problémamegoldó készség
  • Lelkesedés, kezdeményező készség
  • Kreatív, innovatív szemlélet
  • Megbízható, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Nagyon jó együttműködési készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil cég nyújtotta biztonság
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest

Kérjük, önéletrajzában jelölje meg fizetési igényét.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő