www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 1365 napja lejárt

KLIK Fejlesztési Főosztály álláshirdetése

Kontroller munkakör betöltésére

(KLIK/05/672/2014)

Feladatkör:

  • Klebelsberg Intézményfenntartó Központ részvételével zajló uniós finanszírozású kiemelt projekt kontroller feladatainak ellátása
  • A menedzsment döntéseihez megfelelő időben és részletezettséggel információ szolgáltatása, választási alternatívák nyújtása a vezetés számára;
  • Projektek pénzügyi kockázatainak, problémáinak feltérképezése, értékelése, kapcsolódó javaslatok, intézkedések előkészítése;
  • Projekt pénzügyi helyzetének folyamatos nyomon követése (kötelezettségvállalások, lehívott, elszámolt költségtételek napi szintű ismerete);
  • Projekt jelentések összegzése, elemzése;
  • Pénzügyi nyilvántartó rendszerekből adatgyűjtések és lekérdezések elvégzése;
  • Terv-tény adatok összevetése, tervtől való eltérések elemzése;
  • Rendszeres adatszolgáltatás, ad hoc információigény esetén rendelkezésre állás;
  • Részvétel a likviditási tervek összeállításában;
  • Pénzügyi státuszt figyelembe véve változás bejelentések, szerződésmódosítások előkészítésében való közreműködés, kapcsolódó javaslatok megfogalmazása, képviselése;
  • Pénzügyi dokumentumok folyamatos áttekintése, pénzügyi és elszámolhatósági feltételeknek való megfelelés biztosítása;
  • A tevékenységhez közvetlenül és közvetetten kapcsolódó hazai és uniós jogszabályok, rendeletek, kézikönyvek, a KLIK belső utasításainak, rendelkezéseinek, eljárásrendjeinek pontos ismerete és megbízható alkalmazása.

Elvárások:

  • felsőfokú közgazdasági végzettség
  • Büntetlen előélet, cselekvőképesség,
  • Min. 2 év kontrolling tapasztalat,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • kitűnő MS Excel ismeretek
  • rendszerszemlélet
  • elemzőkészség
  • kiváló kommunikációs képesség
  • precizitás, pontosság, monotonitástűrő képesség
  • logikus gondolkodás
  • csapatmunkára való készség

Előny:

  • részvétel Európai Unió által finanszírozott projektek megvalósításában,
  • Munkatapasztalat: közigazgatási vagy közreműködő vagy pályázatíró szerveknél,
  • Közbeszerzési, pénzügyi területen szerzett tapasztalat,

 EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • A munkavégzés helyszíne: Budapest
  • 2015.09.30-ig határozott idejű munkavállalói jogviszony
  • A pályázat benyújtási határideje: 2014.02.28
  • A jelentkezéshez küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát, bruttó bérigényét és kísérőlevelét az alábbi e-mail címre, a tárgyban kérjük, tűntesse fel: Kontroller (KLIK /05/672/2013)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő