www.cvonline.hu

KONTROLLER

  • A hirdetés 1262 napja lejárt

A jövő az lesz, amivé tesszük!

Az MSK Covertech-Group nemzetközi tevékenységet folytató csomagológép-gyártó vállalat németországi központtal. Nyírbátori székhelyünk kulcsfontosságú szerepet tölt be a cégcsoport életében, ahol mintegy 350 fő munkatársat foglalkoztatunk.A nyírbátori gyárból kikerülő csomagológépeket és szállító rendszereket a világ vezető vállalatai használják, s megelégedettségük munkánkat minősíti. Vállalat-szerkezetünk sikereinkkel párhuzamosan fejlődik, ezért

KONTROLLER

munkatársat keresünk nyírbátori gyáregységünk számára.

Ön a kontrolling vezető munkáját segíti napi szinten és szorosan együttműködik a pénzügyi osztállyal. Feladatai közé tartozik kiemelten: pénzügyi heti, havi elemzések készítése, riportálás; termelés hatékonysági elemzések készítése, termék elő- és utókalkuláció készítése; projekt megbeszélések szervezése, azokon való aktív részvétel; beszámolók, jegyzőkönyvek készítése.

Az Ön profilja:

  • Gazdasági vagy műszaki felsőfokú végzettség
  • Magas szintű MS Office ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret előnyt jelent
  • Termelő vállalatnál szerzett gyakorlati tapasztalat előnyt jelent
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Német nyelvtudás előnyt jelent
  • Megbízhatóság, felelősségtudat
  • Precíz, alapos munkavégzés
  • Nagyfokú rugalmasság
  • Stressz tűrő képesség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes feladatkör, mellyel Ön is fejlődhet
  • Karrierépítési lehetőség az MSK cégcsoporton belül

Amit elvárunk Öntől:

  • járjon mindig egy lépéssel előrébb
  • legyen kezdeményező, de tartsa meg a jól bevált dolgokat
  • Ön is, mások is hibázhatnak, de kétszer ne kövesse el ugyanazt a hibát
  • jusson időhöz jó szervezéssel
  • használja a tőlünk kapott szabadságát hatékonyan
  • legyen kész harcolni, győzni, de tudjon veszíteni is, ha kell
  • motiválja kollégáit azzal, hogy példaképpé válik előttük
  • soha ne felejtse el élvezni a munkáját
  • tudja azt, hogy ha elolvasta ezt a hirdetést, el fogja küldeni a jelentkezését

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, ne habozzon felvenni velünk a kapcsolatot. Látogasson el honlapunkra, s jelentkezzen online a lenti weboldalon keresztül. Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol/német nyelven.

Németország – Magyarország – Franciaország – USA – Kína

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr