www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 1222 napja lejárt

Debrecenben újonnan épült,készételt és panírtermékeket gyártó üzem keres munkavállalót az alábbi pozícióra:

KONTROLLER

Feladatok:

  • Tervezés és előrejelzések készítése
  • Terv/Tény elemzések készítése
  • Termelési elemzések és jelentések készítése, a menedzsment támogatása a döntéselőkészítési folyamatokban
  • Felelősség a helyes adatokért (SAP)
  • Aktív részvétel a havi pénzügyi jelentések megfelelő időben történő, pontos elkészülésében és benyújtásában

Feltétel:

  • Legalább 3-4 év releváns kontrolling tapasztalat gyártó vállalatnál
  • Erős SAP ismeret
  • gazdasági felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • B kategóriás jogosítvány
  • utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  •             Versenyképes jövedelem
  •             Szakmai fejlődés lehetősége
  •             Hosszú távú munkalehetőség
  •             Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezési határidő: 2014. január 20.

A fényképes szakmai önéletrajzokat bérigény megjelölésével a megadott e-mail címre várjuk.

Helyek Debrecen
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő