www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 1238 napja lejárt
Autóipari termelő vállalat megbízásából keresünk Kontroller munkatársat.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Feladat:

Feladatok:

  • Havi adatszolgáltatás, riportálás,
  • Gazdaságossági és megtérülési számítások elvégzése,
  • Elemzések készítése,
  • Heti, havi és negyedéves előrejelzések elkészítésében való részvétel,
  • Éves és hosszútávú tervezési folyamatokban való részvétel,
  • Kapcsolattartás egyéb társosztályokkal/területekkel.

Képzettség típusa:

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás,
  • Komplex gondolkodásmód, célorientáltság,
  • Kiváló kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség,
  • Nagy munkabírás és csapatszellem,
  • Magas szintű MS Office ismeret (Excel, Access)
  • SAP ismerete előnyt jelent,
  • Plant v. Sales Kontrolling ismerete.
  • Analitikus gondolkodásmód, pontosság és precizitás.

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: Sz06kt