www.cvonline.hu

Kontroller

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Csongrád
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva

Stabil hátterű, magyar tulajdonú, sikeres és innovatív gyártópartnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Kontroller

Feladatok:

  • Bevételek és költségek alapján eredmény-kimutatások készítése
  • Általános költségek felosztása
  • Gazdasági elemzések, lekérdezések, jelentéskészítés
  • Anyagazdálkodással és anyaghatékonysággal kapcsolatos kimutatások készítése
  • Leltárak szervezése és kiértékelése
  • Anyagi jellegű költségek figyelemmel kísérése
  • Kapcsolódó adatbázisok kezelése

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség (gazdasági felsőfokú előny!)
  • Min. 2 éves szakmai tapasztalat kontrolling területen
  • Angolnyelv-tudás előnyt jelent
  • Erős Excel és Access ismeretek
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés, juttatások
  • Bejárás támogatása céges busszal
  • Izgalmas feladatok
  • Remek kollégák, sokszínűség, szép környezet

Munkavégzés helye:

  •          Csongrád megye déli része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.