www.cvonline.hu

Kontroller

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.12.01.
Jelentkezési határidő: 2017.12.16.
Kontroller

Partnerünk Magyarországon piacvezető és Európa egyik meghatározó logisztikai szolgáltatója, Európa legnagyobb nemzetközi fuvarozó vállalata. Dinamikusan fejlődő csapatába Kontrollert keresünk, aki aktívan szeretné támogatni a folyamatos fejlődést és az in

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk Magyarországon piacvezető és Európa egyik meghatározó logisztikai szolgáltatója, Európa legnagyobb nemzetközi fuvarozó vállalata. Dinamikusan fejlődő csapatába Kontrollert keresünk, aki aktívan szeretné támogatni a folyamatos fejlődést és az innovatív működést egy sikeres csapat tagjaként.

- Kimutatások, pénzügyi-elemzések, jelentések és riportok készítése, stratégiai döntésekhez megfelelő minőségű és mennyiségű adat előkészítése
- Havi és éves zárásokban való aktív részvétel
- Éves tervezés elkészítése
- Teljesítmény/eredmény alakulásának vizsgálata
- Ad hoc riportok, vezetői elemzések készítése
- Kontrolling vezető munkájának támogatása
- Kapcsolattartás az anyavállalattal és a szakmai területekkel
- End-to-end folyamatok menedzselése

Elvárások / Requirements

- Minimum 3 éves kontrolleri tapasztalat
- Erős analitikus gondolkodás és precíz munkavégzés
- Kiváló problémamegoldó képesség
- Több feladat egyidejű kezelése
- MS Office ismerete, erős Excel tudás

Amit kínálunk / Offer

- Kellemes családias hangulat
- Előrelépési lehetőség
- Felelősségteljes feladatok
- Fiatalos, dinamikus csapat

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Humán erőforrás
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -
Egyéb hasonló állások Önnek
Kontroller

MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

MÁV-csoport MÁV Szolgáltató Központ Zrt. Kontro...
Pest, Budapest

Kontroller

Trenkwalder Kft

Multinacionális partnercégünk számára keresünk ...
Szabolcs-Szatmár-Bereg

Kontroller

PQS International Hungary Kft.

Létesítménygazdálkodással foglalkozó cégcsoport...
Budapest, Pest