www.cvonline.hu

Kontroller

  • Company_icon PQS International Hungary Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

Létesítménygazdálkodással foglalkozó cégcsoportunk munkatársat keres

Kontroller

pozíció betöltésére.

Feladatok:

  • Havi, negyedéves kontrolling jelentések, beszámolók, üzleti tervek összeállítása;
  • Elemzések, elő- és utókalkulációk készítése;
  • KPI működtetése;
  • Részvétel a kontrolling-, tervezési- és riporting folyamatok, valamint az azt támogató IT megoldások működtetésében
  • Ad hoc kontrolling feladatok elvégzése;

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség;
  • Elemzői/kontrolling területen szerzett 2-3 év tapasztalat;
  • Excel haladó szintű ismerete;
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet;
  • Kiváló elemző, problémafeltáró és megoldó képesség;
  • Precizitás, megbízhatóság, önállóság;
  • Terhelhetőség, magas fokú stressztűrő képesség;

Amit kínálunk:

  • Korrekt munkafeltételek;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;

Munkavégzés helye: Budapest

A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot a jelentkezési címre vagy a lenti e-mail címre várjuk.

A tárgyban kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (kontroller)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Közgazdász, Pénzügyi elemző, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi szakember
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Gazdasági elemző, Gazdasági szakember
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű