www.cvonline.hu

Kontroller

  • Company_icon Miell Quality Kft
  • Location_icon Vasvár, Vas
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 16 napja lett aktiválva

A Miell Quality Kft. keres

Kontroller

pozícióba munkatársat.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Kimutatások, pénzügyi elemzések, jelentések és riportok készítése, stratégiai döntésekhez megfelelő minőségű és mennyiségű adat előkészítése
  • Havi, negyedéves és éves zárásokban való aktív részvétel
  • A gazdasági vezető munkájának támogatása
  • Költségek nyomon követése és optimalizálása
  • Kapcsolattartás a szakmai területekkel

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség =német és/vagy angol nyelvtudás)
  • Kontrolling területen szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek, erős MS Excel jártasság
  • Jó probléma felismerő és megoldó képesség
  • Rendszerlátás, analitikus szemlélet
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges a lenti e-mail címen lehet:

Helyek Vasvár
Vas
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Könyvelő, Közgazdász, Pénzügyi kontroller
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német