www.cvonline.hu

Kontroller

  • Company_icon CE Glass Üveg és Gépipari Zrt.
  • Location_icon Szatymaz, Csongrád
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva

Kontroller

Feladatok:

  • Bevételek és költségek alapján eredmény-kimutatások készítése,
  • Általános költségek felosztása,
  • Gazdasági elemzések, lekérdezések, jelentéskészítés,
  • Anyaggazdálkodással és anyaghatékonysággal kapcsolatos kimutatások készítése,
  • Leltárak szervezése és kiértékelése,
  • Anyagi jellegű költségek figyelemmel kísérése,
  • Kapcsolódó adatbázisok kezelése.

Elvárások:

  • Erős Excel és Access ismeretek,
  • Analitikus gondolkodásmód,
  • 2 év szakmai tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség,
  • Mérlegképes könyvelő végzettség,
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria,
  • Ingyenes céges buszjárat / bejárás támogatás,
  • Modern munkakörnyezet,
  • Stabil céges háttér,
  • Képzések,
  • Fiatalos csapat, céges rendezvények.

Jelentkezés: Önéletrajz küldésével az alábbi email címen.

Link megjelenítése

Helyek Szatymaz
Csongrád
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Kontroller, Könyvelő, Közgazdász, Pénzügyi kontroller
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű