www.cvonline.hu

Kontroller

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.10.16.
Jelentkezési határidő: 2017.10.25.
Kontroller

Piacvezető autóipari ügyfelünk folyamatos bővülésének köszönhetően Kontroller pozícióba keresi leendő munkatársát.

Pozíció leírása / Job description

- Teljes körű tervezések, elemzések és beszámolók készítése az operatív tervezés, valamint az évközi tervezések keretében (havi jelentések és tényelőrejelzések)
- A felületkezelő üzem szakterületnek nyújtott tanácsadás közgazdasági szempontból
- A kapacitástervezés egész vállalatra kiterjedő koordinációja.
- A kockázatmanagement folyamat koordinációja, a kockázatok egyeztetése a gyárigazgatással
- Új folyamatok implementációja, új koncepciók vizsgálata és üzemgazdasági értékelése
- Más szakterületekkel (különösen azok vezetőivel) való önálló kapcsolattartás
- Folyamatos kapcsolattartás németországi kollégákkal.
- A havi személyügyi és munkaerőre vonatkozó döntésekkel kapcsolatos megbeszélések előkészítése együttműködve a személyügyi területekkel
- Ledolgozott órák elemzése havonta a megalapozott éves előrejelzés alátámasztására

Elvárások / Requirements

- Közgazdász szakon szerzett egyetemi vagy főiskolai diploma
- Releváns szakmai tapasztalat tervezés és kontrolling területén
- Kiváló elemzőkészség
- Folyamatismeret és folyamatszemlélet valamint adaptációs képesség
- SAP és MS Office ismeretek
- Aktív középfokú német nyelvtudás
- Kommunikatív egyéniség, magabiztos fellépés
- Jó integrációs és meggyőző képesség
- Önálló munkavégzés, önálló kapcsolattartás más szakterületekkel
- Csapatmunkára való képesség

Amit kínálunk / Offer

- Modern, multinacionális környezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Változatos feladatok és szakmai kihívás
- Fiatalos, lendületes csapat
- Részvétel egy nagyszabású projektben

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Bács-Kiskun
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -