www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 6 napja lejárt

Nemzetközi, az autóipar területén magas színvonalat képviselő partnercégünk számára keresünk új munkatársat

Kontroller pozícióba

Feladatok:

  • Pénzügyi kimutatások, elemzések, elszámolások készítése, ellenőrzése.

  • Közreműködés a tervezési folyamatban.

  • Terv-tény elemzések készítése.

  • Részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokban.

  • Részvétel a vezetői információs rendszer fejlesztésében, illetve a menedzsment munkáját segítő riportok elkészítésében.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség.

  • Minimum középfokú angolnyelv-tudás.

  • Minimum 2-4 év tapasztalat gyártó cégnél, a kontrolling területén.

  • Önálló, precíz rugalmas és csapatjátékos szemléletmód.

  • Magas szintű EXCEL ismeret.

  • Kiváló kommunikációs készség.

Amit megbízónk nyújt:

  • Szakmai fejlődési lehetőség, betanulás tapasztalt kollégáktól.

  • Versenyképes juttatási csomag.

  • Szakmai nyelv fejlesztése multinacionális környezetben.

  • Felelősség, kihívást jelentő feladatok.

  • Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye nyugati része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória -