www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 223 napja lejárt

A Pénzjegynyomda Zrt. az ország egyetlen bankjegy- és egyik legnagyobb okmány -és hamisítás elleni védelemmel ellátott termékeket gyártó biztonsági nyomdája. Művészi értéket hordozó termékkörünk az évtizedek során folyamatosan bővült, előállítunk útleveleket, vízumokat, személyazonosító okmányokat, gépjármű vezetői engedélyeket, értékpapírokat, illeték- és postabélyegeket, adó- és zárjegyeket, papír és műanyagalapú chipes és chip nélküli kártyákat.

Kontrolling csapatunkba jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat;

Kontroller

Feladatok:

  • Az információs rendszer folyamatos működtetéséhez adatgyűjtés, elemzések készítése, riportok összeállítása
  • Részvétel az operatív és stratégiai tervezésben (számítások és elemzések)
  • Tény költségadatok gyűjtése, eltéréselemzés
  • Termeléshez kapcsolódó elő és- utókalkuláció elkészítése
  • Költség monitoring, előrejelzések készítése; optimalizálásra történő javaslatok tétele
  • Likviditási terv készítése, a megvalósítás figyelemmel kísérése, értékelés és előrejelzések készítése
  • Cash-flow figyelés és értelmezés, trendek előrejelzése
  • ERP rendszer adatainak támogatása, változások átvezetése, rendszerfejlesztésekben való részvétel
  • Hazai és nemzetközi versenytárselemzések készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági végzettség, közgazdasági egyetemi, vagy számviteli főiskolai végzettség
  • Leglább 3 év termelő vállalatnál szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Vállalati kontrolling és folyamat menedzsment rendszerek ismerete
  • Erős felhasználói szintű Ms Office ismeretek különös tekintettel Excelre, ERP ismeret
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó és analitikus képesség
  • Logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • Precíz, kitartó és megbízható személyiség
  • Önállóság és terhelhetőség

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes, változatos munkakör
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképpel ellátott magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol