www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 55 napja lejárt

Globális hátterű, élelmiszeripari termékeket gyártó és forgalmazó partnervállalatunk keres munkatársat az alábbi munkakörbe:

Kontroller

Főbb feladatok:

  • Gyártási költségek számítása, anyagköltségek felügyelete,

  • Szállítói számlák rögzítése, könyvelése,

  • Heti, havi és éves jelentések, és egyéb ad-hoc riportok készítése,

  • A cég terv-tény adatainak, költségeinek és bevételeinek folyamatos elemzése, javaslattétel,

  • Aktív közreműködés a pénzügyi tervezésben, költségvetés elkészítésében,

  • Havi és éves zárások kontrolling feladatainak ellátása, elhatárolások készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi végzettség,

  • Mérlegképes könyvelői végzettség előnyt jelent,

  • Legalább 3 éves, hasonló munkakörben és gyártócégnél szerzett pénzügyi tapasztalat,

  • Minimum középfokú angolnyelv-tudás, szóban és írásban egyaránt,

  • SAP vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete,

  • Magas szintű Excel ismeretek,

  • Jártasság MS Access használatában,

  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség,

  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag,

  • Rendezett munkakörnyezet,

  • Stabil munkahely,

  • Fejlődési-, és előrelépési lehetőség egy folyamatosan bővülő-, fejlődő szervezetben,

  • A kiválasztott munkatárs közvetlenül a főkönyvelőnek riportol.

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Egyéb