www.cvonline.hu

Kontroller

  • Frissítve 1 napja

 Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató vállalat részére keresünk bővülés szempontjából kollégát a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Terv/tény elemzések készítése;
Budgetkészítésben aktív részvétel;
Havi riporting a felsővezetés részére, adott termékkörre vonatkozóan;
Vállalati költségek elemzése (alap- és segédanyagfogyasztás, gépek hatékonysága, selejt, munkaerő hatékonysága);
Részvétel a költségtervezésben;
Közreműködés az indirekt létszámtervezésben a termelési területen (logisztika, karbantartás, minőségügy);
Együttműködés költségfelelősökkel és egyéb szakmai területekkel;
Készletek folyamatos kontrollja;
Riporting a pénzügyi igazgató részére.

Követelmények:

Gazdasági területen szerzett főiskolai vagy egyetemi végzettség
Min. társalgási szintű angol nyelvtudás
Min. néhány év hasonló területen szerzett tapasztalat szükséges (nem szükséges gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat)
MS Office ismerete erős Excel ismeretekkel (adatbázis kezelés előny)
Valamilyen vállalatirányítási rendszer ismerete

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Teljes bejárástámogatás
Motiváló bérezés és juttatási rendszer (cafeteria, bónusz)

Kategória Gyártás / Termelés, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Régió Székesfehérvár
Egyéb hasonló állások Önnek
Projektmérnök (Hegesztő szakmérnök) Ref.szám: HM-1060

Man at Work Kft.

Feladatok: Termék-, gyártóeszköz-, gyártási fo...
Fejér

Valutapénztáros

Exclusive Change Kft.

Exclusive Change Kft. Valutapénztáros pozíció...
Budapest

Asztalos

Silverhand Hungary Kft

Munkavégzés helye: BayernMunkakezdés: január  ...