www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 96 napja lejárt

Német testvérvállalattal rendelkező autóipari beszállító partnercégünk keres külföldi betanulási lehetőséggel, kiemelkedő bérezéssel

Kontroller munkatársat.

Feladatok:

  • Részvétel havi zárási folyamatokban, elhatárolások előkészítésében

  • Közreműködés a költségvetés elkészítésében

  • Riportok, havi tényadatok összeállítása, elemzése

  • Havi gyártási költségek számítása

  • Anyagköltségek felügyelete

  • Heti, havi bevételek előrejelzések készítése

  • Belső megbízások, munkahelyek, gyártási segédanyagok rendszerbe történő rögzítése

  • Részvétel leltárok szervezésében

  • A forgalom alakulásának napi nyomon követése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági, valamint mérlegképes könyvelői végzettség

  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat

  • Német nyelv tárgyalóképes ismerete

  • Angol nyelvismeret előnyt jelent

  • MS Office ezen belül MS Excel magas szintű ismerete

  • Utazási hajlandóság

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Betanulási lehetőség Németországban

  • Fejlődési és előre lépési lehetőség

  • Fiatalos, lendületes csapat

  • Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok

  • Családias vállalati kultúra

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol/német nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Egyéb