www.cvonline.hu

Kontroller

  • A hirdetés 143 napja lejárt

Az OTTO Central Europe Kft. sikeres E-kereskedelmi tevékenységet folytat OTTO, Lascana és Sheego márkáival a magyar, cseh és szlovák piacon. Cégünk az osztrák UNITO-csoport leányvállalata és így az OTTO csoport tagja. Az OTTO vállalatot 1949-ben Németországban alapították, jelenleg az OTTO csoport több mint 49.600 munkavállalót foglalkoztat világszerte. A cégcsoport 12,1 milliárd euró körüli éves forgalmat, ezen belül 6,5 milliárd online forgalmat realizál, mellyel a világ legnagyobb online kereskedői közé tartozik.

Budapesti székhellyel (XIII. kerület) az alábbi pozícióra keresünk munkatársat:

Kontroller

Feladatai:

  • Költség- és forgalomtervezés, prognóziskészítés
  • Mérleg / eredmény-kimutatás tervek, Cash Flow előrejelzések, vezetőségi riportok, prezentációk készítése
  • Havi, negyedéves, éves beszámoló összeállítása magyar és nemzetközi számviteli szabályok szerint

Elvárásaink:

  • Néhány éves szakmai tapasztalat
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás írásban és szóban
  • Önálló, megbízható, precíz munkavégzés
  • Analitikus szemléletmód
  • Alapos MS-Office ismeretek
  • Rugalmasság és terhelhetőség
  • Jó kapcsolatteremtő készség

Előny:

  • SAP ismerete
  • IFRS ismeret
  • Angol nyelvtudás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát, bruttó bérigény megjelölésével, magyar és német nyelven, illetve motivációs levelét magyar nyelven a lenti e-mail címre.

Jelentkezési határidő:

  • 2016. november 3.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő