www.cvonline.hu
Kontroller
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.04.
Jelentkezési határidő: 2016.10.18.
Hirdetés azonosító: 1082497
lejárt

Multinacionális partnercégünk számára keresünk Kontrollert az alábbi feltételekkel:

Kontroller

Feladatok:

  • Termékönköltség számítás (új és meglévő termékek esetén is, beszerzési és gyártási alapadatok ellenőrzése)
  • Üzleti kulcsadatok (pl. termelékenység) gyűjtése és ellenőrzése
  • Beruházás gazdaságossági számítások elkészítése
  • Részvétel a havi és negyedéves jelentések elkészítésében valamint az üzleti tervezésben

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás (német előnyt jelent)
  • Analitikus, strukturált gondolkodásmód és elemzőkészség
  • Magabiztosság és meggyőzőképesség
  • Független munkavégzés
  • Jó dokumentálási készség
  • SAP ismeret
  • Műszaki ismeret előnyt jelent

Amit nyújtunk:

  • multinacionális munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség pályakezdők számára
  • versenyképes juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.