www.cvonline.hu
Kontroller
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1081503

Svájci tulajdonú partnercégünk részére keresünk Kecskemétre tapasztalattal rendelkező munkavállalót az alábbi pozícióba:

Kontroller

Feladatok:

  • Kimutatások, riportok készítése
  • Pénzügyi, termelési kontrolling
  • Szakmai vizsgálatok során támogatás nyújtás
  • Költséghely elemzés
  • Terv-tény adatok eltérésének elemzése
  • Kintlévőségek nyomon követése
  • Kapcsolattartás partnerekkel
  • Pénzügyi zárási feladatokban való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelői, adótanácsadói végzettség előny
  • 1-3 éves szakmai tapasztalat kontrollerként/könyvelőként
  • Termelővállalati tapasztalat előnyt jelent
  • Tárgyalóképes német/angol nyelvtudás szükséges (viszont elengedhetetlen legalább a német alapszintű nyelv ismerete akkor is, ha az angol az erősebb)
  • Önállóan dolgozni tudó, precíz, együttműködő személyiség

Amit nyújtunk:

  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.